TOP 5 – NAJLEPŠIE BRIGÁDY NA SVETE


► 5.miesto
Máte aj vy radi tobogany ? Toto je tá najlepšia brigáda na celom svete. Môžete sa stať profesionálnym tetovačom toboganov.  V čom spočíva Vaša práca ? Jednoducho budete testovať tobogany, kvalitu vody , rýchlosť výšku a bezpečnosť toboganov  po celom svete napríklad Malorku , Cyprus ,Egypt a podobne.

► 4.miesto
Máte aj vy radi cyklistiku a chcete navštíviť tie najzaujímavejšie destinácie na celom svete ? Tak aj pre Vás existuje dokonalá brigáda. Môžete napríklad jazdiť na trojkolke ktorá má na sebe pripojených deväť kamier , GPS , počítač a generátor. S takýmto špeciálnym upraveným bicyklom sa môžete vídať robiť pre Google street maps a dostať sa na miesta  kam by sa auto nedokázalo dostať a potom môžete vidieť tie najzaujímavejšie pamiatky po celom svete.

tobogán

►3.miesto
Iba 12. ročnému školákovi  sa ušla s tých najlepších brigád na celom svete. Keď sa zúčastnil súťaže, vyhral hlavnú cenu a to že sa stal ochutnávačom sladkosti . Áno presne tak , tento mladý chlapec trávi celé dni tým že skúša tie najtajnejšie recepty spoločnosti , a neskôr hodnotí ich chuť. Stal sa najmladším zamestnancom spoločnosti a má povinnosti ako všetci ostatný. Musí nosiť pracovný odev , vizitku a má pridelený aj vlastný pracovný stôl.

► 2.miesto
Spanie v práci vás môže dostať do nemalých problémov. Ale viete si predstaviť že by ste sa spánkom živili ? Áno presne tak . Spoločnosť Simo s.r.o ktorá sa zaoberá výrobou tých najluxusnejších posteli pre tie najprestížnejšie hotely po celom svete. Budete spať v posteli od 22.00 do 6.00 a potom čo sa zobudíte musíte napísať recenziu ako sa Vám spalo a zhodnotiť celú posteľ.

dovolená

► 1.miesto
Plávať , objavovať nové krajní a odpočíva na ostrove . Pre niekoho to môže znieť ako sen. Ale pre niekoho to môžete byť súčasť práce ktorú si zamilujete. Byť správcom ostrova je najlepšou prácou na celom svete. Môžete využívať vilu , bazény , a všetok luxus a popri tom si pekne zarobíte. Mzda ktorú tam ponúkajú je 2500 dolárov za jeden mesiac.

Share This

hondabb.sk