Sledovanie televízie inak

.


Od kedy sa z anténového pripojenia presunulo na satelitne udialo sa veľa zmien. Dnes už môžete sledovať televíziu kdekoľvek a kedykoľvek.

Kedysi keď bola ešte anténa , bolo všetko inak. Museli ste hľadať programy , a ukladať si ich. Ak Vám náhodou nejaký program rušil museli ste iste na strechu a otočiť anténu aby ste mali pekný signál na televízny program. Dnes je ale všetko inak . Dnes sa dá televízia sledovať iným spôsobom .

ovladač


,Prechod na satelitné alebo káblové  vysielanie bola najlepšia voľba . Chytíte všetky programy , máte pekný nerušivý signál , a navyše tak ako minulosti za základne Slovenské programy neplatíte . Stačí si zakúpiť satelitne zariadenie , kartu a parabolu. Namontujete len parabolu a už len sledujete všetko , čo Vás baví.

sginál


Sledovanie televízie aj na cestách nikdy nebolo jednoduchšie . Dnes si môžete zobrať televíziu prakticky kamkoľvek a kdekoľvek. Stačí ak si u poskytovateľa mobilného operátora zriadite internetov dáta , stiahnete vhodnú apku na sledovanie Tv a pozeráte všade tam , kam idete . Stačí Vám na to smartphon alebo tablet .


AK bývate niekde na ubytovni a nemáte na izbe televíziu môžete ju sledovať aj cez notebook. Tento krát ale nemusíte mať mobilné dáta . či WI-FI  pripojenie. Potrebujete na to anténu ktorú pripojíte na počítač , stiahnete program , a už len sledujete televíziu bez obmedzení.

.

anténa

Televízia sledovať aj tým najmodernejším spôsobom aký môže existovať. Ako sa doba posúvala tak ani Wifi pripojenie neostáva po zadu. Všetko záleží od Wifi modemu , ktorý pripojíte do televízie , a sledujete televíziu prakticky cez net . Ale keďže sa jedná o revolučnú novinky , pekne si aj priplatíte. Museli by ste mesačne zaplatiť za pokynutie internetu , musíte si zakúpiť modem , a taktiež platíte aj za celkové preváckovanie modreného sledovania televízie. Pozor , ak Vám vypadne pripojenie internetu , nepôjde Vám televízia. 

Sledovanie televízie inak
3.5 (70%)4
.
Share This

hondabb.sk