Nechcem nudu cez víkend!


Tu je 8 naj z naj spôsobov:
1.     Kino
Áno kino je jedna z najlepších možností ako stráviť víkendový večer. Či už si doňho zájdete s najlepšou kamarátkou, priateľom, manželom či s celou rodinkou. Je to spôsob ako stráviť spoločné chvíle a zároveň sa zabaviť.
piknik na dece
2.     Nákupy
Tento spôsob zábavy ženy veľmi dobre poznajú. Je to spojenie príjemného s užitočným. Rýchla či pomalá chôdza je v dnešnej dobe medzi top vecami, ktoré zdravý človek potrebuje. Takže spravíte niečo pre svoje zdravie a zároveň si kúpite pár nových trendových kúskov. Nedeľa nemôže byť krajšia.

3.     Čo s deťmi?
Ak máte už deti a myslíte si že zábavy je koniec ste na omyle. Vezmite ich do zoologickej záhrady, na kolotoče, do lunaparku, dinoparku alebo sa niekde okúpať. Na ich radostný úsmev nikdy nezabudnete.

4.     Gril párty
Je jar a leto sa rýchlosťou svetla blíži. Je ten správny čas na grilovanie. Pozvite pár priateľov, rodinu či kamarátov. Pustite si hudbu, rozprávajte sa, zabávajte sa, smejte a užívajte si spoločné chvíle s tými, ktorým na vás záleží.

5.     Festival
Sezóna festivalov začína. Či ste mladý alebo postarší každý by mal aspoň raz v živote zažiť atmosféru festivalu. Alebo, zájdite na koncert vášho obľúbeného speváka.
 
6.     Divadlo
Ani tento spôsob zábavy nie je out. Príjemne sa oblečte, zájdite na nejakú komédiu alebo romantickú hru po nej na večeru a večerné sobotné rande ani lepšie už byť snáď nemôže.

7.     Šport
V tejto kategórii je toho naozaj neúrekom. Vezmite priateľku vytiahnite staré bicykle z pivnice. Sadnite naň a prajem príjemnú cestu. Ale kam? Môžete si vyhliadnuť nejaký najbližší kopec a povedať si že až tam zastavíte, až tam sa skončí vaša cesta. Do ruksaku si pribaľte deku, koláčiky, malinovku alebo dokonca aj šampanské a spravte si piknik. Trávte takto príjemné chvíle s vašimi najbližšími.
Športujete radi? Tak určite poznáte a oceníte druh zábavy ako napríklad korčuľovanie, beh alebo nejaké cvičenia s vlastnou váhou na sídlisku, v parku.
posluchači  koncertu
8.     Diskotéka
Je vám niečo na tom vtipné? Ani nie. Táto zábava je od pradávna medzi naj zábavou, kde sa môžete dobre uvoľniť, zabaviť, dostať do pohybu. Bez pár pohárikov to samozrejme nebude ono. Netreba to samozrejme preháňať. Nezabúdajte že ide len o to aby ste sa dostali do nálady a zabudli na starosti z práce, z domu.
 
 

Share This

hondabb.sk