Najrozľahlejšie pokrytie signálu


Dnes si prečítate o Asus Lýra , čo je jeden z prvých produktov tipu Wifi Less. Čo je Wifi router asi všetci viete , je to taká vec ktorá Vám bezdrôtovo pripája na internet na svoje telefóny , tablety a notebooky bez toho aby ste platili mobilné dáta. Všetky Wifi routery majú ale nejaký problém z dosahom z pokrytím signálu a existuje na to celá rada riešení . Ale  tento produkt je zariadenie jedného tipu a sklad sa z 3-och jednotiek ale môže byť jedna alebo viac záleží od domu či bytu ktoré spolu navzájom komunikujú , vyjednávajú o prenášanie dát zariaďujú pre Vás prenos praktický samé. Rozdiel medzi tým to zariadením a obecaným Wifi routerom je extrémna jednoduchosť. Úplne jednoducho si Wifi Less nastavíte .

wifi

A ako sa to zapája : V krabici nájdete tri  jednotky , a do jednej z nich z nadpisom štart zapojíte ethernetový kábel a ďalej sú už schopné samé fungovať.
Do svojho telefónu , tabletu alebo počítača aplikáciu cez ktorú tento model kontrolujete. Je to najjednoduchšie nastavovanie ako pri iných modemoch do ktorých sa musíte prihasiť cez IP adresu. V tomto prípade nezadávate úplne nič. A ak zistíte že Vám tri to modelu nestačia môžete pridať ďalšie a cez aplikáciu si pridájate ďalšiu jednotku. Táto vec je zaujímavá sama o sebe a to prvé je to triband – teda obsahuje 2,4 Ghz až 5 Ghz siete a každá jednotka má sedem anténa a každá sa automaticky po štarte kalibrujú , nastavujú komunikáciu z ostatnými a robia to tak že sa sieť prenáša tým najrýchlejším spôsobom , ale pripájate sa na jedinú bezdrôtovú sieť.

signál

Prvé pripojenie zariadenia môže trvá dve až päť minút a to z dôvodu že načítava a pripája údaje z vášho starého modemu a vyhodnocuje najlepšie pripojenie pre všetky tri moduly. Prepojenosť zistíte tak že sa Vám na pristrojí menia farby , počiatočne nastavenie svieti na bielo a to znamená že je pripravená k párovaniu k ostatným zariadeniam , alebo svieti na červeno to znamená že nie je schopná sa pripojiť k zariadeniam a v tom prípade zopakujte pripájanie znova alebo reštartujte zariadenie , alebo svieti na  modro a to znamená že je všetko poriadku , zariadenia sú pripojené a pripravené na používanie. 

Share This

hondabb.sk