Najpopulárnejšia webová služba


Áno, táto služba nesie všetkým známy názov Youtube. Od zábavy, informácií, až po návody a naše vlastné videá zdieľajúce z celým svetom. Tieto služby nám Youtube poskytuje. Obsahuje najrôznejší obsah a najväčší počet videí na celom internete. Je zrejme denne najnavštevovanejšou a určite najznámejšou webovou stránkou na celom svete. No schválene, ak potrebujete nájsť určité video, alebo videonávod, či videorecenzie, automaticky píšeme túto stránku a zobrazí sa nám najväčší výber videí na požadovanú tému.

filmy

Takisto ak hľadáme náš obľúbený song, automaticky ho hľadáme na Youtube, vo formáte mp4. Nájdeme každý jeden komerčný i nekomerčný hudobný klip i song s takzvanými lyrics. Napríklad také hudobné klipy nájdeme od garážových kapiel z nášho okresu, až po hity z MTV. A ako som spomínal, nejedná sa len o hudbu a klipy. Proste o všetko, čo si predstavíte pod slovom video. Je ozaj skvelé pomyslieť, že táto stránka taktiež 12 rokov dozadu len začínala. A pravidelnou návštevou a príspevkami uživateľov z celého sveta sme v podstate my, uživatelia vytvorili túto senzačnú stránku a jej služby.

Každý človek s najrôznejšími záujmami si určite nájde to svoje. Od amáterskych videí natáčaných obyčajnými ľuďmi  napríklad pri rybačke, pikniku až po legendárne a populárne filmy.
you tube

Ak chceme Youtube pravidelne používať, odporúčam, aby sme sa registrovali. Následne budeme môcť aj my pridávať naše videá, alebo komentovať a lajkovať tie cudzie, ktoré nás niečim zaujali. Ďalšou výhodou registrácie je, že sa nám zjaví služba História, do ktorej sa nám ukladajú videá, ktorí sme pozerali. Je to fajn pomôcka, nemusíme tie videá zakaždým odznova hľadať, proste klikneme História a máme ich pekne zoradené. Ak sme registrovaní, môžme aj odberať kanály. Ak istý uživateľ prispieva videami, ktoré nás zaujímajú alebo pobavia, klikneme na jeho meno a možnosť odoberať. Takto máme vždy po ruke jeho videokanál a vždy, ak pridá nové video, budeme na to uprozornení. Skrátka, registrovať na Youtube sa určite oplatí a všetko je dokonca zdarma.

Share This

hondabb.sk